Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Përkundër situatës me COVID-19, Kim Kardashianit i organizohet një festë e veçantë nga familja në ditëlindjen e 40-të

Zhurnal Ads

Fatkeqësisht, Kim Kardashianit iu desh të pranonte telefonata në ditëlindjen e saj të 40-të (21 tetor) mes pandemisë së coronavirusit.

Por ylli i “KUWTK” u befasua nga një festë e organizuar nga familja dhe miqtë e saj të ngushtë.

“Unë mendoj se thjesht, si, duke mbushur 40 vjet, unë nuk jam jashtë apo në një festë të çmendur. Është padyshim një realizim, si, nuk mund të besoj jam 40”, u shpreh Kim në një rrëfim në episodin më të fundit të KUWTK, para se të befasohej.

“Kam pasur të gjitha këto, si ëndrra dhe synime për 40 vjetorin tim, të cilat nuk u bënë të vërteta”, vazhdoi Kardashian duke iu referuar pandemisë.

“Kjo është ajo që unë vetëm vazhdoj të mendoj: Çfarë ndodhi? Si ndodhi kjo? Si arrita këtu?”.

“Është padyshim si, nuk mund të postoj më shumë foto shumë seksi në Instagramin tim”, shpjegoi ajo.

Me kaq shumë vëmendje, motra e Kim, Khloe pranoi se ndihej më e lehtësuar që ajo nuk ishte e zënë me planifikimin e një feste ditëlindjeje për veten e saj sepse familja Kardashian po përgatiste diçka të tillë.

Përkundër situatës, Kardashian i ishte organizuar një festë e veçantë dhe me shumë surpriza të bukura.

Mes shumë gjërave, gruaja e Kanye West pranoi buqeta të mëdha lulesh të formuluara me emrin e saj.

Në 40 vjetorin e lindjes, zeshkania është cilësuar si mbretëresha e rrjeteve sociale duke qenë se përfiton mjaft shumë nga to.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Fifi befason me dukjen e saj fine në paraqitjet e fundit, teksa paralajmëron bashkëpunimin me Ermalin

admin

Anya Taylor-Joy thotë se do bënte një sezon të dytë të “The Queen’s Gambit”

S.B.

Greta Koçi nesër lanson këngën e re

admin

Melinda Ademi surprizohet nga miqtë për ditëlindjen e 25-të

S.B.

Aurela Hoxha shpenzon mbi dy mijë euro për një bluzë

S.B.

Loredana lanson projektin e ri “Tut mir nicht leid”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...