Përleshje fizike mes disa personave në Han të Elezit

Disa persona janë përfshirë në një përleshje fizike ditën e diel në Han të Elezit.

 

Rasti ka ndodhur rreth orës 15:30.

“Raportohet se disa persona janë përfshirë në një përleshje fizike (rrahje) në mes veti. Gjatë përleshjes janë përdorur edhe mjete të forta. Si pasojë e përleshjes (rrahjes) një mashkull kosovar ka pësuar lëndime trupore për çka dhe i është ofruar tretmani mjekësor në Emergjencën e Ferizajt. Në lidhje me rastin janë arrestuar pesë të dyshuar meshkuj kosovarë”, thuhet në njoftimin e bërë nga Policia.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, kurse tre të dyshuarit tjerë janë liruar në procedurë të rregullt. 

Related posts

Aksident në rrugën Ohër – Kërçovë, një i vdekur 3 të lënduar

D V

Edhe një foshnjë në mesin e gjashtë të lënduarve nga aksidenti i trenit me vetura në Pejë

D V

Arrestohen pesë persona në Gjevgjeli për drogë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More