Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Përleshje fizike në Gjilan, arrestohen tre persona

Tre persona janë arrestuar pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë përleshur fizikisht mes vete.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 12:40 në fshatin Livoq i Ulët, në Gjilan.

Siç thuhet në raport, si pasojë të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë ka pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në mes vete. Si pasoj të dyshuarit kane pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Vajzat denoncojnë babanë shqiptar në Itali: Na përdhunoi për disa vite

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një shtetas turk në Shkup

Dafina Vidishiqi

Për tre vite, 41 viktima në rrugët e Pollogut

Dafina Vidishiqi

Policia arreston një të dyshuar për grabitje në një pompë karburanti në Kamenicë

Dafina Vidishiqi

Gjoba për kundërvajtje për 131 shoferë në Shkup

Zekirija Haxhiu

Çdo 1/4 vrasje gjatë vitit 2020 ishte vetvrasje

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...