Agjencia Zhurnal.mk

Përleshje fizike në spitalin e Tetovës

Tetovë, 23 janar– Një zënkë mes disa personave ka ndodhur mbrëmë në spitalin e Tetovës. Sipas informacioneve të para , dy persona kishin sjellë në spital shokun e tyre i cili ka qenë në gjendje të alkoolizuar, ndërsa në dhomën që ato kanë qëndruar ka filluar zënka me disa persona të tjerë, transmeton Zhurnal.

“Mbrëmë rreth orës 23:00 në SPB Tetovë një i punësuar në sptialin e Tetovës ka denoncuar rastin se në njërën nga dhomat e njësisë interne është prishur rendi dhe qetësia publike ku janë përleshur fizikisht K.B (29) dhe S.R. (26) nga njëra anë dhe N.A. (46) dhe J.A. (41) nga ana tjetër, që të gjithë nga Tetova. Po ndërmiren gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit”, njoftojnë nga SPB Tetovë./Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...