Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Shkup, 16 qershor – MPB informon për përleshje fizike mes dy të punësuarve në një pikëpagesë rrugore.

Sipas njoftimit të MPB-së, më datën 14.06.2021, në ora 09:00, 52 vjeçari I.K ka denoncuar se në ora 08:00 derisa ka qenë në vendin e tij të punës në pikëpagesën rrugore në Petrovec, është sulmuar fizikisht nga personi N.A gjithashtu i punësuar në të njejtën pikëpagesë rrugore.

Po ndërmeren masa për zbardhje të rastit.//zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Gjendet një person i vdekur në Koçan

D V

Shkoi të lahej me familjen, humb jetën në lumin Buna 13 vjeçarja nga Shkodra

D V

Lezhë/ Shiste kanabis, në pranga 25-vjeçari

D V

Arrestohet ish-juristi i Hipotekës në Lushnje, falsifikoi dokumente dhe regjistronte prona në emër të disa personave (EMRI)

D V

Në Shkup janë shqiptuar 184 sanksione, 39 për ngasje të shpejtë

Z H

Pas mosmarrveshjes me gruan kishte rrëmbyer dy fëmijët e tij, pas 10 vitesh arrestohet në Prizren shqiptari më i kërkuar në Austri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...