Agjencia Zhurnal.mk

Përmbyset një furgon me migrantë afër Strumicës

Strumicë, 9 korrik – Zhurnal.mk – Shtatë migrantë janë lënduar mbrëmë rreth orës 20:50, kur një furgon me targa të Manastirit, në rrugën magjistrale Strumicë – Vallandovë është përmbysur, informon Zhurnal.

Shoferi i furgonit ka ikur, ndërsa në vendngjarje kanë kryer ekspertizë policia dhe Prokurori Publik.

Në tërheqjen e të lënduarve kanë marë pjesë edhe zjarrfikësit nga njësia e Strumicës, të cilët kanë përdorur dhe mjete speciale hidraulike për tërheqjen e migrantëve.

Kjo është fatkeqësia e dytë për dy ditë ku marin pjesë automjete me migrantë.//Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!