Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Përmbytjet në Gaza vështirësojnë jetën e palestinezëve

Zhurnal Ads

Kushtet tashmë të këqija të jetesës u përkeqësuan nga moti i keq dhe shirat e dendur që çoi në përmbytje në disa pjesë të Gazës

Shirat e rrëmbyeshëm kanë shkaktuar përmbytje në Gaza, raporton Anadolu Agency (AA).

Kushtet tashmë të këqija të jetesës u përkeqësuan nga moti i keq dhe shirat e dendur që çoi në përmbytje në disa pjesë të Gazës.

Gaza, një enklavë bregdetare e kontrolluar nga Hamasi, ka një popullsi prej rreth 1.8 milion.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Skocia do tentojë sërish një referendum për pavarësi nga Britania e Madhe

S.B.

Samit para një mali me probleme

S.B.

Greqia vendos për herë të parë trupa ushtarake në ishullin pranë Shqipërisë

T E

Panamaja merr vendim që për shkak të pandemisë, burrat dhe gratë të blejnë ndaras

Z H

Fauci: Imuniteti i turmës kërkon nivele të larta vaksinimi

S.B.

Shfaqet premiera e dokumentarit të CMG-së mbi luftën ndaj COVID-19

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...