Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Përmes fotografive ngacmuese, Era Istrefi njofton se është bërë banore rezidente e Londrës

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është mjaft e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet sociale.

Herë pas here ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, duke marrë vëmendjen me dukjen e saj atraktive.

Një gjë të tillë, Era e ka bërë në imazhet e fundit që ka publikuar për fansat e saj në rrjetin social Instagram.

Ajo ka pozuar me një palë xhinse dhe një xhaketë të bardhë të shkurtër me dekoltenë e hapur, duke vënë barkun e tonifikuar dhe linjat atraktive trupore.

Në mbishkrimin e fotografisë, Istrefi ka bërë të ditur se tashmë është bërë banore rezidente e Mbretërisë së Bashkuar – vend në të cilin po qëndron prej kohësh.

“Sapo mora rezidencën”, shkroi Era në mbishkrimin e këtyre fotografive, duke marrë pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Mesa duket zhvendosja në Londër është bërë për shkak të karrierës së saj artistike, duke e pasur më të lehtë qasjen në tregun ndërkombëtar nga kryeqyteti britanik.

Zhurnal Ads

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Lipa i bashkohet fushatës “Choose love”, për të ndihmuar njerëzit në nevojë

S.B.

Kida tërheq vëmendje me pozat nga vetura

admin

Nazmie Prokshi vjen me një këngë folklorike “O moj Kosovë”

T E

Nicole Poturalski nuk resht duke ndarë imazhe provokuese

admin

Dua Lipa, Lewis Capaldi dhe Harry Styles ishin artistët më të dëgjuar gjatë vitit 2020 në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

Mozzik i bashkohet thirrjes së Labit për protestë nesër në Ferizaj

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...