Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Përndiqte të miturën, arrestohet 34-vjeçari në Fier

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e policisë këtë të mërkurë në Fier, pasi akuzohet për përndjekje.

Në pranga ra i riu me iniciale N.K., banues në Patos, i cili ka përndjekur një 17-vjeçare.

Ndërkohë, nuk jepen detaje të tjera për ngjarjen, ndërsa materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Postime të ngjashme

Tejkaloi qëndrimin e lejuar në RMV, arrestohet 25-vjeçarja nga Ukraina

S.B.

Përfundoi në stacion policor pasi që transportonte dru pa dokumente

S.B.

Shkodër/ Hapte llogari në rrjete sociale me fotografitë e saj, 17-vjeçari debaton me bashkëmoshataren dhe qëllon me armë zjarri drejt banesës

S.B.

E mitura shqiptare denoncon babanë për përdhunim

S.B.

Kërçovarja u privua nga liria, policia u gjeti drogë

S.B.

Dje në Shkup u arrestua personi i kërkuar për vrasje në Turqi

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...