Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Përndjekësi i Kendall Jennerit hyri edhe në shtëpinë e Kyliet pas u lirua nga burgu, policia i lëshon urdhër ndalimi

Përndjekësi i Kendall Jenner gjithashtu bëri një përpjekje për të depërtuar në pronën e motrës së saj, Kylie Jenner, zbuluan dokumentet e gjykatës.

Në letrat e paraqitura nga supermodelja, 25 vjeçare, për një urdhër ndalimi kundër 27-vjeçarit, u zbulua se ai gjithashtu u paraqit në komunitetin e mbyllur të Kyliet menjëherë pasi u lirua nga burgu.

Sipas TMZ, përndjekësit të Kendall Jenner iu dha një urdhër ndalimi të përkohshëm të enjten, pasi burri hyri në pronën e saj për ta kërkuar para se të shkonte më pas për të bërë not në pishinën e saj i zhveshur tërësisht.

Burri thuhet se hyri në pronën e Kendall rreth orës 2 të mëngjesit të dielën dhe filloi të godasë dyert dhe dritaret e saj ndërsa thërriste emrin e saj.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” ishte në shtëpi në kohën e ndërhyrjes, por ishte në gjendje të qëndronte në një vend të sigurt brenda shtëpisë ndërsa siguria e saj merrej me këtë çështje.

Pasi hoqi dorë nga gjetja e saj, ndërhyrësi dyshohet se hoqi rrobat e tij dhe shkoi për të bërë një not nudo para se të kapej.

Policia mbërriti pasi sigurimi e kishte ndaluar burrin dhe e akuzoi atë për shkelje të pronës private.

Deri më tani, i akuzuari ka qenë në burg për gjashtë orë për shkak të protokolleve të COVID-19 të menduara për të ngadalësuar arritjen e virusit, i cili mund të përhapet lehtësisht brenda një burgu të mbyllur.

Që nga ajo kohë është thënë që pasi u lirua, burri bëri rrugën e tij për në rezidencën e Kyliet, “Holmby Hills”, një ditë e gjysmë më vonë.

Ai u arrestua në vend të martën për ndjekje krimi.

Në dokumente, Kendall raportohet gjithashtu se detajoi historinë e pretenduar kriminale të burrit.

Ai gjithashtu kishte fotografi të saj në faqet e tij të rrjeteve sociale, dhe ajo tha se ai e kishte lënë atë me frikë për sigurinë e saj.

Urdhri i ndalimit mbron gjithashtu Kylien dhe nënën e tyre Kris Jenner, 65 vjeçe, duke e urdhëruar atë të qëndrojë të paktën 100 kilometra larg nga të gjitha palët.

Para rastit me përndjekësin e saj, Kendall kishte siguruar një urdhër ndalimi të përkohshëm kundër një burri tjetër.

Postime të ngjashme

Oriola nuk i lë vend imagjinatës, i tregon pothuajse të gjitha në fotosesionin e ri

Dafina Vidishiqi

Me këtë datë publikohet kënga e re e Encës

Dafina Vidishiqi

Fjolla Morina emocionon me fjalët për gjyshen e ndjerë

Dafina Vidishiqi

Ava Max pozon me ngjyrat e ylberit me rastin e muajit të krenarisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora fotografohet duke shkuar në seancën e ‘pilates’, ndërsa shenjat në shpinën e saj tregojnë se ajo ka bërë hixhamën

Dafina Vidishiqi

Getoar Selimi paralajmëron projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stinen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...