Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Përpiqet të dhurojë show me motoçikletë, ish-gjyqtari i futbollit turk shkakton incident në emisionin sportiv

Ahmet Çakar llogaritët një prej ish-gjyqtarëve më të mirë turq të futbollit.

Ai aktualisht punon në një televizion si analist i futbollit të kampionatit të Turqisë.

Por, kohë pas kohe kanë edhe momente gazmore, por edhe aksidentale.

Një prej tyre ka ndodhur edhe gjatë emisionit të fundit, kur 58-vjeçari u përpoq të voziste një motoçikletë.

Çakar humbi kontrollin mbi motoçikletën dhe përfundoi në barrierat e skenës, por që fatmirësisht nuk pësoi ndonjë lëndim dhe vazhdoi me emisionin.

Postime të ngjashme

Një grua lë punën e saj për ta kthyer një furgon të vjetër në “shtëpinë e saj të ëndrrave”

Dafina Vidishiqi

Kongresmeni amerikan harron që ka kamerën e ndezur – tregon se nuk kishte pantallona gjatë një takimi virtual

Dafina Vidishiqi

Të jetuarit sipas mënyrës Zen – 5 gjëra që duhet të dini

Lea Muslija

16 shtetet që kanë nisur të përdorin pasaportën COVID për të udhëtuar në BE

Lea Muslija

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Lea Muslija

Miliarder, udhëtar apo model? Çfarë bëri krijuesi i Telegram që e futi në telashe me agjencinë e intelegjencës ruse?

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...