Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Përplasen dy makina në afërsi të ministrisë së drejtësisë

Shkup, 5 prill, Zhurnal.mk – Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sonte në qendër të Shkupit.

Dy automjete u përplasën rreth orës 21:00 afër Lovec, përpara Ministrisë së Drejtësisë.

Nuk ka asnjë informacion nga Ministria e Brendshme nëse ka ose jo persona të lënduar.

Postime të ngjashme

Zaev: Në Bullgari do të bisedojmë për propozimin portugez e jo për identitetin

Zekirija Haxhiu

Rasti “Alfa”, mbrojtja kërkon përsëritjen e procedurës

Zekirija Haxhiu

UEJL i dyti në Maqedoninë e Veriut dhe i pari në trojet shqiptare sipas QS World University Rankings

Zekirija Haxhiu

BP: Vala e tretë e Covid ndikoi negativisht në rimëkëmbjen ekonomike

Zekirija Haxhiu

Pasaportat me afat të skaduar do të vlejnë deri më 31 dhjetor

Zekirija Haxhiu

BE-ja vendosë Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve të sigurta për rrugëtim

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...