Agjencia Zhurnal.mk

Përplasen makinat në Korçë, plagosen dy persona

Dy persona janë plagosur mbrëmjen e kësaj të marte si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Korçë.

Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur vetëm pak metra larg Pazarit të Vjetër të Korçës.

Sipas policisë dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin pranë kryqëzimit të ish NPV . Nga goditja kane mbetur te plagosur dy persona te cilet jane derguar ne spital ku dhe po marrin ndihmen mjekesore.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...