Kronika

Përplaset me pemën, dy të lënduar

Zhurnal Ads

Shkup, 14 tetor – Automjeti “Citroen C4” u shkatërrua pothuajse plotësisht pas një goditje të fortë në një pemë në rrugën “Rusveltova” në zonën e qendrës së qytetit. Aksidenti ndodhi pasdite rreth orës 16:30.

Dy persona u plagosën rëndë për shkak të forcës së ndikimit. “Në orën 16:38 u raportua një aksident automobilistik midis një makine Citroen dhe një Opel. Deri më tani, dy persona janë transferuar në urgjencë, thonë nga Ministria e Brendshme. Hetimi është ende duke vazhduar.

-E qartë se automjeti po lëvizte me shpejtësi. Nuk e di për cilat arsye ai devijoi nga rruga dhe goditi një pemë, tha një qytetar që ishte në vendngjarje.

Postime të ngjashme

Arrestohet 38 vjeçari nga Kavadari

admin

Arrestohen 2 shtetas në Fier, gjatë kontrollit në automjet policia iu gjeti …

admin

Dobridoll: Policia futet në dasmë të organizuar në restorant me 120 mysafirë

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...