Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Përplaset me pemën, dy të lënduar

Shkup, 14 tetor – Automjeti “Citroen C4” u shkatërrua pothuajse plotësisht pas një goditje të fortë në një pemë në rrugën “Rusveltova” në zonën e qendrës së qytetit. Aksidenti ndodhi pasdite rreth orës 16:30.

Dy persona u plagosën rëndë për shkak të forcës së ndikimit. “Në orën 16:38 u raportua një aksident automobilistik midis një makine Citroen dhe një Opel. Deri më tani, dy persona janë transferuar në urgjencë, thonë nga Ministria e Brendshme. Hetimi është ende duke vazhduar.

-E qartë se automjeti po lëvizte me shpejtësi. Nuk e di për cilat arsye ai devijoi nga rruga dhe goditi një pemë, tha një qytetar që ishte në vendngjarje.

Postime të ngjashme

Ngjarja në Mamurras ku u plagosën 3 persona, shkon në katër numri i të arrestuarëve

S.B.

Aksioni i policisë së Tiranës çon në pranga pesë persona. Gjendet edhe një viktimë që dyshohet se…

S.B.

Shkëmbim zjarri mes policisë dhe një grupi, identifikohen efektivët e plagosur në Mamurras, në spital dhe një qytetar

S.B.

Sherri i vëllezërve me fqinjin/ Vritet me kallashnikov 50-vjeçari në Dibër, arrestohet autori. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

S.B.

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...