Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Përplaset një traktor dhe tri vetura, vdes një person

Pas një aksidenti të rëndë në Podujevë ka ndërruar jetë një person në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Rreth orës 17:00 në Shajkovc, u përplasen tri vetura dhe një traktor, njofton Insajderi.

Dhjetë persona morën lëndime dhe u dërguan për trajtim mjekësor.https://tinyurl.com/y4tkrgmb

Ndërsa, njëra nga ta nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të marra. Vdekjen e tij e konstatoi mjeku kujdestar.

Trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shoferi i traktorit që dyshohet të jetë fajtori për rrëmujën e së mërkurës në komunikacion është dërguar në mbajtje.

Postime të ngjashme

Arrestohet në Kukës shkupjani që dhunoi bashkëshorten dhe fëmijët, ishte në kërkim ndërkombëtar

T E

Familja nga Kukësi që strehoi gjatë luftës rreth 50 persona nga Kosova

T E

7,321 raste aktive me coronavirus

S.B.

Vendi rrezikon të zhytet në krizë shkaku i postit të presidentit

S.B.

Sot pritet përmbyllja e rinumërimit të 552 vendvotimeve

S.B.

Sarandë/ Shkrumbohet nga flakët një makinë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...