Agjencia Zhurnal.mk

Përplaset për vdekje në autostradën Durrës-Tiranë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Durrës-Tiranë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë Vorës dhe personi ishte në këmbë kur është përplasur nga një furgon.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...