Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Përplasi me makinë shtetasen e mitur, arrestohet shoferi 58-vjeçar në Vlorë

Policia e Vlorës ka arrestuar në orët e fundit dy persona, nën akuzat për trafik droge dhe mosrespektim të rregullave të qarkullimit rrugor.

Blutë e qytetit jugor kanë prangosur 58-vjeçarin M.I pasi ky shtetas duke drejtuar automjetin në lagjen “Hajro Çakërri” ka aksidentuar një shtetase të mitur 5 vjeçare, e cila ndodhet në Spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Vlorë

Policia ka arrestuar në flagrancë 2 shtetas për vepra të ndryshme penale:

Arrestohet shtetasi D. P., 43 vjeç, banues në fshatin Trevllazër, Vlorë, pasi në afërsi të banesës së tij janë gjetur të mbjella disa fidanë bimë narkotike të dyshuara kanabis sativa, për të cilat dyshohet se 43 vjeçari është autor.

Arrestohet shtetasi M. I., 58 vjeç, banues në Vlorë, pasi ky shtetas duke drejtuar automjetin në lagjen “Hajro Çakërri” ka aksidentuar një shtetase të mitur 5 vjeçare, e cila ndodhet në Spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Postime të ngjashme

“BE po ju ndjek nga afër” Soreca: Vetëpërmbajte, shmangni dhunën

S.B.

“Ish-ushtarakë dhe ish-punonjës policie të përfshirë”, Veliu: Ja si ndodhi konflikti në Elbasan

S.B.

PS mbyll fushatën për Tiranën, Rama mesazh patronazhistëve: Asnjë frikë, prej atyre që kanë kapur alltiet e marrëzisë që të ndalin të pandalshmen

S.B.

“Krim i shëmtuar”, OSBE kërkon zbardhjen e ngjarjes së Elbasanit. Reagon edhe Presidenti Meta

S.B.

Incidentet/ Meta thirrje ndërkombëtarëve: Të jenë më parimorë dhe të reagojnë në kohë

S.B.

Rama 3 ditë para zgjedhjeve: Ndalimi i disa iftareve mbrëmë nga paramilitarët e PD një çmenduri, thirrja ime është për qetësi, durim e besim

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...