Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Përplasi një vajzë të mitur në Shkup dhe u largua nga vendi i aksidentit

Në datën 06.05.2021 në orën 01.30 në SPB Shkup, nga Kompleksi klinik “Nënë Tereza” është denoncuar se tek ata është sjellë një person femër e mitur me lëndime të rënda trupore të marra në një aksident trafiku. Nëpunësit policorë nga SPB Shkup kanë kryer bisedë me nënën e të miturës, I.Ç.K.(34) nga Shkupi, e cila ka deklaruar se në rr. “Krimska” vajza e saj si këmbësor është goditur nga një automjet, i cili ishte larguar nga vendi i aksidentit. Po punohet në zbardhjen e rastit.

Postime të ngjashme

Gjendet i pajetë një 29-vjeçar në Shkodër

Dafina Vidishiqi

Tre të lënduar pas rrokullisjes së një veture në autostradën “Arbën Xhaferi”

Dafina Vidishiqi

Vret vëllain pas mosmarrëveshjes për bagëti

Dafina Vidishiqi

Arrestohen tetë persona, ndërpritet ahengu shtëpiak në Shkup

Dafina Vidishiqi

Shkup, 253 kundërvajtje në komunikacion

Dafina Vidishiqi

Mbi 50 aksidente brenda 24 orëve, shqiptohen 1 mijë e 590 gjoba

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...