Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Përplasje mes trenit dhe traktorit

Shtip, 2 tetor – Një traktor është përplasur në një tren, që ka qarkulluar në relacionin Shkup-Koçani. Fatkeqësia ka ndodhur në afërsi të Stacionit hekurudhor – Shtip.

Zëdhënësja e SPB-Shtip, Gordana Panajotova informoi se fatkeqësia ka ndodhur dje, ndërsa komunikacioni hekurudhor ka qenë në ndërprerje disa orë.

V.A. (61) nga Shtipi e ka drejtuar traktorin. Për fat të mirë, në këtë aksident nuk ka persona të lënduar. Ekspertizë në vendin e fatkeqësisë ka kryer një ekip i SPB-Shtip.

Postime të ngjashme

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Arrestohen dy persona në Fushë Kosovë, dyshohen për veprën penale “trafikim me njerëz”

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një 26 vjeçar te i cili janë gjetur 44 pako me marihuanë

Dafina Vidishiqi

188 shoferë të sanksionuar për parakalim të parregullt, 1/3 nga Tetova

Zekirija Haxhiu

Gjendet i pajetë një 29-vjeçar në Shkodër

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...