Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Përqafimi mes Edi Ramës dhe Albin Kurtit

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

Në këtë fotografi ku shihet përqafimi mes Ramës dhe Kurti, kryeministri shqiptar e ka shoqëruar me dy flamujt shqiptarë – atë të Shqipërisë dhe Kosovës.

Ky takim është mbajtur gjatë ditës së sotme në samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, të mbajtur në Tiranë.

Postime të ngjashme

Fitoi zgjedhjet në PD, Basha falënderon demokratët: Do bëjmë gjithçka që Shqipëria të fitojë

Dafina Vidishiqi

Harxhi pas humbjes së garës në PD: Së shpejti do them mendimet e mia, mbështetur mbi fakte

Dafina Vidishiqi

Presidenti Meta në Ditën Botërore të Dhuruesve Vullnetarë të Gjakut: Ju ftoj të gjithëve të mposhtim frikën apo indiferencën dhe të ndërtojmë solidaritetin

Bekim Laçi

Covid-19, mbërrijnë 20 mijë doza AstraZeneca, të dhuruara nga Greqia

Bekim Laçi

Balla: Koha kur politika kishte kompetenca në emërimet në drejtësi ka përfunduar

Bekim Laçi

Komisioni Zgjedhor i PD shpall zyrtarisht rezultatet: Lulzim Basha fitues, ja si u ndanë votat mes 4 kandidatëve

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...