Agjencia Zhurnal.mk

Përsëri ulen çmimet e derivateve, dizeli 3 denarë dhe benzina 5 denarë më lirë

Shkup, 23 mars – Zhurnal.mk – Nga mesnata përsëri do të lirohen çmimet e derivateve, informon Zhurnal.

Sipas çmimores së re, e cila hynë në fuqi nga sonte në ora 00:00, benzina Super 95 do të lirohet për 5 denarë, dhe do të shitet për 49,50 denarë.

Super 98 lirohet për 4,5 denarë, dhe do të kushtojë 52 denarë.

Ndërsa dizeli do të lirohet për 3 denarë, dhe çmimi i ri do të kushtojë 45,5 denarë./Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...