Përshkak zgjedhjeve, letërnjoftime do të jepen edhe për vikend

Shkup, 12 tetor – Në prag të zgjedhjeve lokale që do të mbahen më 17 tetor, MPB njofton qytetarët se reparti për punë me qytetarë, do të punojë edhe ditën e shtunë e të diel, me qëllim që qytetarë me dokumente të skaduara, të mund t’i marin të njejtat dhe të mund të votojnë.

 

Njësitë e MPb-së në Kumanovë, Shtip, Veles, Strumicë, Manastir, Ohër, Tetovë dhe Shkup do të punojë të shtunën nga ora 08:00 deri në ora 16:00.

Të dielën ditën e zgjedhjeve, MPB do të punojë vetëm për dhënien e letërnjoftimeve të cilat janë të gatshme dhe atë nga ora 07:00 deri në ora 19:00, duke përfshirë këtu dhe pikat në Gjorçe Petrov, Beko, Butel dhe Draçevë.//Zhurnal.mk

Related posts

Ngrihet prona e Rashkovskit dhe fëmijëve të tij të mitur

D V

LSDM sot pritet të shpallë 20 kandidatë për kryetarë komunash

Z H

Takim i Xhaferit me zëvendësministrin e Punëve të Jashtme të Italisë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More