Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur një bastore në Tearcë

Tearcë, 23 nentor – Dy persona me maska dhe armë kanë vjedhur para nga një bastore në fshatin Tearcë të Tetovës.

Policia nuk ka informacion sa saktë para janë marra, por e konfirmon grabitjen e armatosur.

“Mbrëmë rreth orës 22:30 në SPB Tetovë u raportua se dy persona me kërcënim me armë morën para nga një bastore në Tearcë të Tetovës”, informoi zëdhënësi i SPB Tetovë, Marjan Josifoski.

Pas raportimit të çështjes, është kryer inspektim dhe janë duke u marrë masa për zbardhjen e rastit.

Postime të ngjashme

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Dafina Vidishiqi

Në Shkup sanksionohen 247 shoferë, 106 për drejtim të shpejtë të automjetit

Zekirija Haxhiu

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...