Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Personazhet e preferuara të animuara Tomi dhe Jerry, rikthehet në ekran të madh

Një rivalitet ikonik e krijon një aleancë jo të zakonshme, në trilerin e parë të filmit të ri “Tom and Jerry”.

Projekti i cili përzien jetën reale me animacion, vjen me regji të Tim Storyt, ndërsa në të luajnë aktorë të njohur si: Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Rob Delaney, Colin Jost dhe Ken Jeong, transmeton Koha.

“Tom and Jerry” i sjell në ekran të madh personazhet klasike dhe të preferuara të publikut në New York City, teksa Jerry shpërngulet në një hotel të qytetit pak para se një dasmë e madhe të zërë vend në këtë lokacion. Kështu organizatorja e dasmave e portretizuar në film nga aktorja Chloë Moretz, vendos ta punësojë macen Tom për ta larguar Jerryn nga hoteli.

Sidoqoftë, kur dy personazhet e animuara bahen me një armik të përbashkët, i cili në film portretizohet nga aktori Michael Peña, ata detyrohen ta bëjnë të pamundurën dhe të punojnë së bashku për ta shpëtuar veten.

Filmi “Tom and Jerry” i realizuar nga studioja e famshme “Warner Bros.”, pritet të lansohet nëpër kinema nga 5 marsi i vitit 2021.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...