Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

PES 2021, loja e famshme tani është plotësisht falas për tu shkarkuar!

Nëse jeni adhurues i madh i simulimeve të futbollit, por nuk doni të shpenzoni para për blerjen e lojës, atëherë atëherë duhet ta dini se eFootball PES 2021 është falas për të luajtur nga tani, me arritjen e versionit Lite.

Versioni lite do të thotë se loja nuk ka qasje të plotë në përmbajtje, por vetëm elementet kryesorë të cilat janë të mjaftueshme për një përvojë të pandërprerë të futbollit.

Para së gjithash, PES 2021 Lite ofron qasje të plotë në modalitetin myClub, ku është e mundur të ndërtoni karrierën e ekipit tuaj duke mbledhur lojtarë dhe menaxherë.

Nga modalitetet e disponueshme të lojës theksohet Matchday, loja konkurruese PvP ku lojtarët garojnë në ngjarje të frymëzuara nga ndodhitë e vërteta. Kjo është gjithashtu porta hyrëse për skenën më të gjerë të sporteve në ekskluzivitetin eFootball.

Për një atmosferë të plotë, fansat e lojës gjithashtu kanë mundësinë e ndeshjeve lokale me një kompjuter, si dhe lojën stërvitore. Sa i përket modulit Edit, ajo vjen për personalizimin e fanellave, uniformave, emrave dhe të ngjashme.

Postime të ngjashme

Krijuesi i McAfee ndalohet në Spanjë, mund të ekstradohet në SHBA

S.B.

20 mijë organizata amerikane në cak të hakerëve kinezë

S.B.

Ashtu si nga “Mad Max”, skena që përshkruan kohën e sotme

S.B.

Studimi tregon për të metat në Alexa që mund të zbulojnë informacione të rëndësishme

S.B.

Kritikohet Facebooku se ndihmoi shitjen e zonave të mbrojtura në Amazonë

S.B.

AMD lëshon kartën e re grafike RX 6700 XT për të luajtur në 1440p

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...