Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Pesë ndihmës të Pence rezultojnë pozitiv me Covid-19

Zhurnal Ads

Të paktën pesë ndihmës të zëvendëspresidentit amerikan Mike Pence kanë rezultuar pozitivë me koronavirus.

Marc Short, shefi i stafit  dhe ndihmësit e afërt Zach Bauer dhe Martu Obst janë në mesin e të infketuarve, raporton CNN

Zëvendëspresidenti dhe bashkëshortja e tij janë testuar negativë për Covid-19 dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Sipas një njoftimi të administratës amerikane, thuhej se zëvendëspresidenti do të vazhdojë me orarin e tij të përcaktuar.

Shtetet e Bashkuara kanë thyer rekordin ditor të rasteve kur të premten janë konfirmuar 84 mijë raste të reja.

Ngritja e rasteve ka nisur pak ditë para zgjedhjeve presidenciale të 3 nëntorit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Manifestim për spitalet publike në Spanjë

S.B.

Lituani: Edhe personat e infektuar me Covid-19 votojnë

admin

Brokada e Suzhou-t, “mbretëresha e brokadës kineze” e endur me vija horizontale dhe vertikale

B M

Arrestime një vit pas vjedhjes spektakolare në Dresden

S.B.

Skiatorët francezë ‘ndalohen’ të shkojnë në Zvicër

S.B.

Kina vazhdon me mbi 100 raste të reja me COVID-19

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...