Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Pesë të lënduar në ndeshjen e tri automjeteve në Tetovë

Në datën 11.01.2021 në orën 17.45 në autostradën Tetovë-Gostivar, ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “BMW” me targa nacionale të Sllovenisë, i drejtuar nga A.L.(35) nga Tetova në të cilën bashkëudhëtarë ishin F.H.(42) nga fshati Pirok, D.F.(50) nga fshati Pallçisht i Epërm, dhe S.M.(40) nga fshati Pirok, automjeti i udhëtimit “Audi” me targa të Kroacisë i drejtuar nga S.S.(46) nga fshati Pirok, Tetovë dhe automjeti udhëtimit  “Reno” me targa të Sllovenisë i drejtuar nga B.B.(41) nga fshati Polloshkë, Gostivar. Pas aksidentit A.L., F.H., D.F., S.M. dhe S.S. iu është dhënë ndihmë mjekësore në Spitalin klinik të Tetovës, ku tek personat me inicialet F.H. dhe S.S. janë konstatuar lëndime të rrënda trupore. Është kryer inspektim në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

T E

Kërkohej nga policia gjermane, trafikanti i drogës arrestohet në Tetovë

T E

Aksidenti i rëndë në Rrogozhinë/ Shkon në dy numri i viktimave, ndërron jetë pasagjerja

S.B.

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

T E

Tentuan t’i kontrabandojnë 25 telefona nga Maqedonia për në Kosovë, kapën dy persona

T E

Deçan, arrestohen shtatë persona dhe konfiskohen tetë armë pa leje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...