Pesë të lënduar në një aksident trafiku në Haraçinë

Shkup, 11 tetor – Mbrëmjen e djeshme, pak para mesnate në Haraçinë të Shkupit ka ndodhur një aksident trafiku ku janë lënduar pesë persona, përcjell Alsat. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:45 mes një makine “VW Golf karavan” me targa të Shkupit dhe “VW Folf 3”, me targa të Kumanovës.

“Në aksident është lënduar rënd një pasagjere nga makina Golf-3, 54-vjeçarja me iniciale A.M. nga Shkupi, ndërkaq lehtë është lënduar një pasagjere e mitur dhe pasagjeri 20-vjeçar me iniciale I.Sh. nga makina e njëjtë, si dhe shoferët e dy makinave”, njoftojnë nga MPB.

Related posts

Vëllai ther me thikë vëllain në Gjakovë

D V

Mbi 60 aksidente gjatë ditës së djeshme, dy prej tyre me fatalitet

D V

Shqiptari vritet me plumb në kokë në Greqi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More