Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Peshkaqeni i ngordhur shfaqet në bregdetin e Velipojës

Banorët e plazhit të Velipojës janë ndeshur sot paraditë më një peshkaqen, i cili ka dalë në breg të detit në zonën e Vulinit.

Peshkaqeni i cili nga fotot duket i përmasave të mëdha mund të ketë dalë në breg nga dallgët. Ai është i ngordhur.

Kjo specie ka tërhequr vëmendjen e banorëve të zonës dhe vizitorëve, ndërsa ende nuk është marrë asnjë masë për largimin e tij nga bregu.

Më herët specie të llojit të tillë janë gjetur të ngordhura në ujërat e detit Jon.

Postime të ngjashme

Zjarret, Meta: Të merren masa, e papranueshme shpërdorimi i detyrës

D V

Gjermania ndryshon rregullat për shqiptarët: Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm

D V

Rama: Angazhimi i ushtrisë për shuarjen e zjarreve, meriton respekt e inkurajim

D V

Vlora 7 ditë luftë me flakët, drejtori i zjarrfikëseve: Me mbështetje të fortë ajrore do ia dalim!

D V

Emërohet zv/ambasadori i SHBA në Shqipëri, për herë të parë vizitoi Shqipërinë si turist në 1997

D V

“Para 31 gushtit hapim tunelin e 5″/ Balluku: Brenda vjeshtës lidhet Sauku me Maternitetin e ri!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...