Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Peugeot pëson aksident të tmerrshëm në një autostradë në Poloni

Shumë kanë rënë dakord se kjo është një kthesë e rrezikshme në këtë autostradë të Polonisë.

Pjesa e diskutueshme e autostradës ndodhet afër Katowice në Poloni.

Videot e kamerave të mbikëqyrjes nga ai vendndodhje, ku aksidentet e trafikut janë të zakonshme, shpesh shfaqen në rrjetet sociale, transmeton Telegrafi.

Në fakt, aty ka shpesh edhe aksidente të papritura edhe kur asfalti është i thatë dhe pamja është e mirë mirë.

Pamjet tregojnë një Peugeot 207 që del nga rruga në një kthesë dhe shoferi humbet kontrollin e automjetit.

Peugeot shpejt largohet nga rruga dhe ngjitet në pjesën anësore, duke rezultuar në rrokullisje të shumta dhe rënie përsëri në rrugë.

Ekzistojnë teori të shumta në lidhje me frekuencën e aksidenteve në trafik, por asnjëra nuk pranohet plotësisht.

Postime të ngjashme

Një grup i mjekëve në Indi po i bëjnë njerëzit të qeshin me vallëzimin vetëdijesues

S.B.

Meksikani “paketon” të gjitha gjërat e shtëpisë, përfshirë kolltukët dhe dollapët mbi kamionçinë

S.B.

Një piton i madh u mbështoll nën një veturë në Australi, nevojitej një orë për ta larguar nga aty

S.B.

Vajza mori një test të ADN-së nga i dashuri i saj – të dy u shokuan nga ajo që zbuluan

S.B.

Kjo çantë në formë aeroplani e Louis Vuitton kushton ‘më shumë sesa disa aeroplanë të vërtetë’

S.B.

Një Tesla me shpejtësi rreth 160 km/orë godet disa makina të parkuara, pastaj përplaset në një shtëpi në Florida

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...