Pikëlluese, po luante tek kondicionerët, humb jetën 12-vjeçari shqiptar

Një 12-vjeçar me origjinë shqiptare , nga Tsilivi, Zakynthos ka humbur jetën tragjikisht mbrëmjen e së shtunës.

 

Sipas raportimeve të mediave greke, fëmija po luante me miqtë e tij pranë shtëpisë së tij, kur shkoi të fshihej pas ambienteve të kondicionerëve të një hoteli.

Por, njëri prej tyre kishte qenë i ngarkuar me energji elektrike dhe kur 12-vjeçari e preku, mbeti i vrarë në vend.

Ekipi i ambulancës e pati të pamundur që ta ktheje në jetë. Fëmija fatkeq u transportua në Spitalin e Përgjithshëm të Zakynthos , pa puls. Sipas raportimeve, një grup i madh mjekësh tentuan ta risillnin të jetë por nuk mundën. Pronari i hotelit është vënë në pranga.

Related posts

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, makina përfundon në kanal

N E

Arrestohet një shkupjan 27 vjeçar i cili mbante armë pa leje

D V

Policia sekuestron dy armë në Verenik, iniciohet rast ndaj 38-vjeçarit për posedim të pa autorizuar të armës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com