Agjencia Zhurnal.mk

Pinë tërë natën në lokal dhe në mëngjes u zunë me shishe, viktima në Elbasan me autorët ishin miq. Ende asnjë dëshmi, të shoqëruarve s’ju ka dalë pija

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja e rëndë që u regjistrua në Elbasan mëngjesin e sotëm, ku pas një konflikti, një 40-vjeçar humbi jetën.

Ngjarja ndodhi në një lokal në qendër të Elbasanit, në lagjen “Luigj Gurakuqi”. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se personat e përfshirë në sherr, mes tyre dhe viktima, Florian Lamçja, ishin miq me njëri-tjetrin.

Mësohet se ata kishin pirë alkool tërë natën me njëri-tjetrin dhe në rrethana ende të paqarta ata kanë nisur të konfliktohen me sende të forta e shishe teksa kanë qenë të gjithë nën ndikimin e alkoolit. Për pasojë të tre personat, përfshi dhe autorët, Adriano Hajdari dhe Sokol Sanxhaktari, u lënduan lehtë. Ata aktualisht ndodhen në komisariatin e Elbasanit, ndërsa ka qenë e pamundur marrja e dëshmisë së tyre, pasi ende nuk iu kishte dalë pija.

Të tre këta persona janë emra të njohur për policinë e Elbasanit, pasi janë përfolur për disa ngjarje kriminale./BalkanWeb/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!