Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Pitbulli që qesh gjatë gjithë kohës bëhet viral në internet

Një qen me emrin Shortcake i cili është shpëtuar së fundmi po sjell shumë kënaqësi te ndjekësit me buzëqeshjen e saj.

Pitbulli 6-vjeçar është shpëtuar nga strehimorja Fresno Bully, sipas Instagramit të qenit.

Shortcake ka më shumë se 190.000 ndjekës në Instagram dhe 407.100 ndjekës në TikTok.

Pronarja e qenit, Amy Matsushima është intervistuar në disa herë lidhur me buzëqeshjen e Shortcakes.

“Strehimorja e kafshëve Fresno Bully nuk ka pasur hapësirë edhe për një qen tjetër, por kishte diçka të veçantë rreth pitbullit dhe ishte e vështirë t’i thuash jo, prandaj edhe e morën”, ka thënë Amy.

Shortcake ka qenë duke qeshur gjatë gjithë jetës, pavarësisht rrethanave.

“Nuk jam shumë e sigurt pse ajo buzëqesh kaq shumë. Ajo buzëqeshë kur jemi duke fjetur, vozitur veturën apo duke bërë diçka tjetër”, ka thënë Amy.

Postime të ngjashme

Një grua lë punën e saj për ta kthyer një furgon të vjetër në “shtëpinë e saj të ëndrrave”

Dafina Vidishiqi

Kongresmeni amerikan harron që ka kamerën e ndezur – tregon se nuk kishte pantallona gjatë një takimi virtual

Dafina Vidishiqi

Të jetuarit sipas mënyrës Zen – 5 gjëra që duhet të dini

Lea Muslija

16 shtetet që kanë nisur të përdorin pasaportën COVID për të udhëtuar në BE

Lea Muslija

Video që lexon buzët e Kate dhe zbulon si i thërret ajo vjehrrit të saj, princit Charles

Lea Muslija

Miliarder, udhëtar apo model? Çfarë bëri krijuesi i Telegram që e futi në telashe me agjencinë e intelegjencës ruse?

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...