Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Pjanic: Jam në klubin më të mirë në botë, dua të fitojë të gjithë titujt

Mesfushori i Barcelonës, Miralem Pjanic është i lumtur të skuadra e re, derisa synon të fitojë të gjithë trofetë e mundshëm.

Pjanic në verë iu bashkua Barcelonës në shkëmbim me Arthur Melon.

Boshnjaku ndihet i lumtur të Barcelona, duke e quajtur klubin më të mirë në botë, derisa theksoi se dëshiron të fitojë të gjithë titujt e mundshëm.

“Jam në klubin më të mirë në botë dhe me stilin e lojës që gjithmonë doja të luaja”.

“Por, ende nuk jam i kënaqur. Dua të kem mundësinë dhe të fitojë tituj të mëdhenj. Ky është qëllimi im. Të jem më i miri dhe të fitojë të gjithë titujt”, theksoi ai.

Barcelona momentalisht renditët në pozitën e tetë me 11 pikë, nëntë pikë mbrapa liderit Real Sociedad.

Postime të ngjashme

Raiola kërkon 1 milion funte në javë për Haalandin

Z H

Ibra karton të kuq, por Milani thyen Parmën

Z H

Barcelona shpreson se nuk do të jetë “El Classico” e fundit për Messin

Z H

“Hysaj do të transferohet te një klub që luan në Champions League”

Z H

Tifozët nuk mund të besojnë se si Lacazette nuk arriti të shënonte i vetëm përball portierit

Z H

Xhaka i frustruar: “Largojë atë mu* topi”

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...