Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Plaçkitje në një barnatore në Shkup, arrestohet një person

MPB informon se dje nëpunësit policorë nga SPB Shkup e kanë privuar nga liria shkupjanin E.A.(36), sepse rreth orës 20.20 ka kryer plaçkitje në një barnatore në bul. “Vidoe Smilevski Bato”, ku duke e kërcënuar punonjwsen ka marrë kasafortën me para.

Menjëherë pas denoncimit të marrë, janë ndërmarrë masa dhe aktivitete dhe E.A. është arrestuar në stacionin policor Aerodrom sëbashku me gjësendet e vjedhura. Pas dokumentimit të plotë të rrastit, kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate, thonë nga MPB.

Postime të ngjashme

Arrestohet një shtetas shqiptar për vënie të zjarrit pyjor në rrethinën e Gostivarit

D V

Arrestohen katër persona, dyshohen se shkaktuan zjarret në Maqedoninë e Veriut

D V

Rrahu një femër, Policia arreston pejanin

D V

Tentativë grabitje në Durrës/ 27-vjeçari futet me forcë në banesën e një gruaje e godet me grusht dhe e kërcënon me thikë, arrestohet nga policia

D V

Shqiptari në Greqi që vrau gruan: Kam prova që më tradhtonte

D V

Aksident i rëndë afër kufirit të Bllacës, rrokulliset kamioni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...