Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Plagoset me armë zjarri 25-vjeçari në Vlorë

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sot në Vlorë. Policia njofton se i plagosur ka mbetur 25-vjeçari Xh.M, i cili ishte paraqitur në spital për ndihmë mjekësore.

Më tej sqarohet se ai mund të jetë plagosur pas një konflikti të çastit.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor, të cilët kanë bërë të mundur identifikimin dhe shoqërimin e dy personave të dyshuar për këtë ngjarje“, sqarojnë autoritetet..

Ndërkohë po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Postime të ngjashme

“Njoftoi trafikantët për hetimin”/ Mbërrin letërporosia nga autoritetet gjermane për ish-zv/drejtorin e OFL, Artan Shkëmbi

S.B.

Deçan, arrestohen shtatë persona dhe konfiskohen tetë armë pa leje

S.B.

Kapet çifti shqiptar me 400 kg kanabis, detaji që nuk i shpëtoi policisë me gruan!

S.B.

Foto/ Po çonte të sëmurin në spital, ambulanca përplaset me Benz-in dhe përfundon përmbys

S.B.

Rama zbulon detajet e marrëveshjes për Aeroportin e Rinasit

S.B.

Shpallet fituesi për aeroportin e Vlorës, Balluku: Moment historik, vlera e investimit rreth 104 milion euro

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...