Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Plagoset me thikë biznesmenia italiane në Kavajë, i dyshuar bashkëshorti shqiptar, dëshmia: Dërgoi njerëz të më rrihnin

Një shtetase italiane ka mbetur e plagosur mbrëmjen e kaluar në Kavajë. Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se ngjarja ka ndodhur një natë më parë, në orët e vona në Vilë Bashtovë, ku pronarja e një restoranti, shtetase italiane është plagosur me thikë.

Paraprkaisht dyshohet si autor bashkëshorti shqiptar, i cili është në arrest shtëpie për dhunë në familje. Policia shkuar në banesën e tyre dhe ka nisur verifikimin e denoncimit, por nuk gjen DVR e kamerave të sigurisë.

Nga ana tjetër në dëshminë dhënë policisë, burri pretendon se ajo i dërgoi njerëz në shtëpi që ta rrihnin.

Postime të ngjashme

Fotografia e rrallë nga Mësonjëtorja e Parë Shqipe në Korçë

T E

Transportonin 27 emigrantë të paligjshëm dhe nuk iu bindën urdhrit të policisë

T E

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

Shqipëri, 21 të vdekur e 777 të infektuar

T E

Ethet e listës së PS në zgjedhje/ Tre deputetë deklarojnë tërheqjen, për t’i hapur rrugën më të rinjve

T E

Senatori amerikan nderon imamin shqiptar në Nju Jork

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...