Agjencia Zhurnal.mk

Plagoset me thikë një 16 vjeçar nga Shkupi

Shkup, 8 korrik, zhrunal.mk – Gjatë ditës së djeshme (07.07.2020) në Sektorin për Punë të Brendshme është denoncuar se në Spitalin e Qytetit është sjell një 16 vjeçar nga Shkupi me plagë të shkaktuar nga një mjet i mprehtë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen e Çairit, pas një zënke verbale mes 16 vjeçarit dhe dy personave të tjerë, njëri prej të cilëve i ka shkaktuar plagë me thikë. Policia po punon në zbardhjen e rastit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!