Agjencia Zhurnal.mk

Plagoset një gjuetar me armë zjarri

Kërçovë, 28 janar- Sot rreth orës 09:50 minuta në Qendrën spitalore të Makedonski Brod në gjendje kritike është sjellë personi S.P. i lindur në vitin 1957, i cili është plagosur me një armë të kalibrit të vogël nga ana e T.T. në fshatin Greshnicë.

Që të dy, edhe S.P. dhe T.T. janë anëtarë të Shoqatës së gjuetarëve “Pesjak”. Policia po punon në zbardhjen e plotë të rastit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...