Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Plagosi me thikë 30-vjeçarin në Shkozë, arrestohet autori

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e 48-vjeçarit, i cili ditën e djeshme plagosi me thikë një 30-vjeçar.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Shkozë, ndërsa pas atij momenti autori u përpoq të arratisjen, për t’u arrestuar disa orë më vonë.

I plagosi ndodhet në spital, por ende nuk ka të dhëna për gjendjen e tij shëndetësore.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit S. K., 48 vjeç, pasi ditën e djeshme, në Shkozë, pas një konflikti për motive të dobëta ka goditur me mjet prerës (thikë) shtetasin O. M., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Postime të ngjashme

Greqi/ Tragjedi në familjen shqiptare, makina përplas për vdekje 5-vjeçaren (FOTO)

S.B.

Policia e Tiranës i vë prangat 7 personave dhe shpall në kërkim një tjetër, sekuestrohet edhe heroinë

S.B.

Aksident në Shkup, lëndohen dy persona

S.B.

Vrau 27-vjeçarin para të gjithë shokëve, vetëdorëzohet në polici Marius Dema dhe një nga të kërkuarit

S.B.

Tre persona janë arrestuar në Gostivar, policia iu gjeti heroin

S.B.

Dje në Shkup u regjistruan 122 shkelje në trafik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...