Plagosi vëllezërit në Shkodër për pronën, arrestohet autori

Kapet autori i dyshuar i plagosjes së dy vëllezërve ditën e djeshme në Fshatin e Ri të Shkodrës.

 

Në orët e para të mëngjesit të sotëm u bë e mundur kapja e shtetasit Xhevahir Fikaj, 47-vjeç.

“Ky shtetas dyshohet si autor i plagosjes me armë zjarri të shtetasit I. G., si dhe i plagosjes me sende të forta të shtetasit L. G. pas një konflikti për motive pronësie”, njoftoi policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, për veprime të mëtejshme. 

Related posts

Shpërthim në një lokal në Ferizaj

N E

Arrestohet një diler nga Gllumova tek i cili është gjetur drogë

D V

Lëndohet rëndë një motoçiklist në një aksident në Shkup

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More