Plagosje me armë në Shkodër/ 52 vjeçari dërgohet me helikopter tek Trauma

Plagoset me armë zjarri një shtetas në Shkodër.

 

Mësohet se i plagosuri është një 52 vjeçar, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur.

Bëhet e ditur se i plagosuri për shkak të gjëndjes së rëndë është transportuar me helikopter në spitalin e Traumës.

Nuk dihen ende rrethanat e kesaj ngjarje.

Related posts

Shifër rekord e aksideneve brenda 24 orëve në Shqipëri

N E

Aksidenti tragjik në Durrës i mori jetën Elonës, vajzës së talentuar që pikturonte shenjues librash

D V

Prishi rendin dhe qetësinë publike, arrestohet 57 vjeçari nga Trebishti i Rekës së Poshtme

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More