Plagosje me thikë në Sarandë, ngjarja në një vendparkim

nga D V

Një person ka mbetur i plagosur me thikë në Sarandë, pas një sherri që mendohet se ka ndodhur në orët e para të mëngjesit.

Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur në një vendparkim ku shtetasi A.Sh. qëlloi me thikë pas një konflikti të momentit 41-vjeçarin L.M.

I plagosur është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut teksa autori i arrestua disa orë, pasi ishte larguar nga vendngjarja.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Sarandë, për veprime të mëtejshme.

TË REKOMANDUARA

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More