Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Plas bombola e gazit në Cërrik, banesa digjet plotësisht, në spital pronari dhe mbesa 18- vjeçare

Zhurnal Ads

Një bombolë gazi ka shpërthyer në një banesë në Cërrik.

Policia informon zyrtarisht se banesa e familjes Ziu është djegur plotësisht nga flakët ndërkohë janë lënduar dy persona.

Saktësisht lëndime në trup ka marrë pronari i banesës, i moshuari 81- vjeçar I.Z, si dhe mbesa e tij, 18- vjeçarja K.Z.

Ata janë çuar në spital ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Cërrik/Informacion paraprak

Rreth orës 21:00, në fshatin Selitë, Cërrik, në banesën e shtetasit I.Z., 81 vjeç, ka plasur një bombul gazi dhe për  pasojë banesa ka marrë flakë dhe  është djegur plotësishtë  si dhe janë lënduar në trup pronari i banesës dhe mbesa e tij shtetasja K.Z., 18 vjeçe, të cilët janë transportuar në Spital për ndihëm mjekësore,  jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

‘Prisni opinionin e Venecias’, Rama: Është i mirëpritur, por Parlamenti do votojë pa humbur kohë

admin

Përfundojnë hetimet për tërmetin/ Durrës, 16 persona do të gjykohen për shembjen e godinave ku pati viktima më 26 nëntor

S.B.

Elbasan/ U kap në flagrancë duke transportuar 5 shtetas të huaj, arrestohet 35-vjeçarja

S.B.

Vetting/ Konfirmohet në detyrë drejtuesja e Prokurorisë së Pogradecit, ja çfarë konstatoi KPK

S.B.

Vritet me thikë 19-vjeçari në Kosovë

admin

Përmbytjet në autostradë, rreziku që vjen nga digat

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...