Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Plas gypi tek MPJ, apelohet për kujdes gjatë lëvizjes (Video)

Shkup, 27 janar – Është shembur asfallti tek rruga afër Ministrisë së Punëve të Brendshme. Kjo shembje ka ardhur pasi siç mësohet ka plasur një gyp uji i dimenzionit F-300.

Në vendin ku ka plasur gypi është hapur një grop e madhe, dhe se menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalur ekipet e qytetit të Shkupit të cilët po sanojnë dëmin.

I pari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov konfirmon shembjen e asfalltit që është bërë dhe bëri thirrje për kujdes të shtuar të shoferëve në këtë zonë të qytetit.

Postime të ngjashme

Në Shkup janë sanksionuar 193 shoferë, 29 prej tyre kanë qenë pa patent shoferi

D J

Sistem të navigacionit për automjetet e Ndihmës së shpejtë mjekësore në Shkup, donacion nga Stopanska banka

D J

Plani ekonomik-investues për Ballkanin Perëndimor do ta transformojë rajonin

D J

Nënshkruhet marrëveshje për blerje të 100.000 vaksinave “Sputnik” nga Rusia

Z H

ASHAAM ka refuzuar kërkesën e Qeverisë për të ndryshuar emrin

Z H

Mbi 1000 aplikime për regjistrues dhe instruktorë

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...