Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Pluhur i dyshuar i rrezikshëm në zyrën e kryeministrit belg

Zyra e Kryeministrit belg Alexander De Croos në Bruksel është liruar, për shkak të dyshimit për një substancë të rrezikshme në formë pluhuri.

Një paketë që përmban një “pluhur të dyshimtë, të bardhë” ka gjasë të jetë zbuluar në postë në hyrje, raporton BX1.

Punonjësit janë larguar nga zyra dhe personi që ka zbuluar dërgesën është izoluar.

Postime të ngjashme

Izraeli sulmon tunelet e Gazës, sulmet me raketa palestineze vazhdojnë

S.B.

Këshilli i Sigurimit do të mblidhet të dielën për të diskutuar për Gazën

S.B.

Europa rihap turizmin

S.B.

Gati lufta civile mes arabëve dhe izraelitëve

S.B.

Shpërthim në xhami gjatë lutjeve të së premtes, 12 të vrarë në Afganistan

S.B.

Indonezia goditet sërish nga një tërmet i fuqishëm

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...