Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Plumba në kraharor, i plagosuri i njohur si “Geçe” po ecte më këmbë kur u qëllua

Një person ka mbetur i plagosur gjatë një atentati me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Vlorë. I plagosuri, i identifikuar si Gentian Qari, por i njohur në zonë me nofkën “Geçe” po ecte më këmbë kur u qëllua nga një makinë në lëvizje, e cila u largua menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Gazetari Enrik Mehmeti raportoi për “BalkanWeb” se i plagosuri ka plumba në kraharor dhe gjendja e tij është e rëndë. Ai është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve

Ndërkohë policia ka rethuar zonën dhe ka ngritur disa pika kontrolli për kapjen e autorëve.

Postime të ngjashme

Rama: Angazhimi i ushtrisë për shuarjen e zjarreve, meriton respekt e inkurajim

D V

Vlora 7 ditë luftë me flakët, drejtori i zjarrfikëseve: Me mbështetje të fortë ajrore do ia dalim!

D V

Emërohet zv/ambasadori i SHBA në Shqipëri, për herë të parë vizitoi Shqipërinë si turist në 1997

D V

“Para 31 gushtit hapim tunelin e 5″/ Balluku: Brenda vjeshtës lidhet Sauku me Maternitetin e ri!

D V

Rindërtimi në Vaqarr, Rama: Shëmbëlltyrë kuptimplotë e solidaritetit shqiptar

D V

Manastirliu nga Saranda: Vijnë sot 50.000 doza të tjera vaksinash Pfizer, apel për studentët të vaksinohen përpara fillimit të vitit të ri akademik

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...