Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Po futej për vjedhur një vilë, shqiptari humb jetën në Greqi

Një 35 vjeçar shqiptar ka humbur jeten në Greqi, në tentativë për të vjedhur një vilë . Ai u gjet i varur në parmakët e gardhit rrethues të shtëpisë luksoze. Trupin e shqiptarit , e gjeti pronari  i vilës.

35 vjeçari nuk ishte personazh i panjohur për policinë greke, sepse ai kishte qenë i përfshirë në veprimtari kriminale si vjedhje apo  trafikim droge.

Postime të ngjashme

Edi Rama: Partia Socialiste merr 74-78 mandate

N E

Edi Rama prezenton masterplanit e portit të Durrësit

N E

Monika Kryemadhi: Emigrantët po kthehen të votojnë për ndryshim

N E

Trupat dhe tanket amerikane zbarkojnë në Shqipëri

N E

Basha: Rama e ka kuptuar se shumica dërrmuese e shqiptarëve duan ndryshim!

N E

ish-ambasadori Islam Lauka: Shqiptarët nuk kanë fuqi për tu bashkuar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...