Po kultivonte kanabis në garazhën e tij, arrestohet i dyshuari nga Rahoveci

Policia ka arrestuar një person në Rahovec, pasi që në një aneks të garazhës së tij, janë gjetur dhe sekuestruar 9 bimë të dyshuara si Kanabis Sativa, një poç elektrik dhe një reflektor i vogël.

 

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, bimët e dyshuara në vendin e ngjarjes janë asgjësuar me djegie, ndërsa me rekomandim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti vazhdon të hetohet. 

Related posts

Plagosi vëllezërit në Shkodër për pronën, arrestohet autori

D V

Arrestohen katër persona për trafikim me njerëz

D V

Policia gjeti shtatë migrantë në Vaksince të Likovës

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More