Po kultivonte kanabis në shtëpinë e tij, prishtinasi lajmërohet vetë në polici

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person i dyshuar ka njoftuar në polici se në shtëpinë e tij ka kultivuar disa bimë narkotike.

 

Njësit përkatëse policore në vendi ngjarje kanë gjetur dhe konfiskuar: pesë bimë narkotike të llojit kanabis me gjatësi 5-90cm, një grinder dhe dy paketime me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Related posts

Dërgohet pa shenja jete një foshnjë në spitalin e Mitrovicës

D V

Kërkohej nga Interpoli, arrestohet shtetasi i Kosovës në Morinë

D V

Vrasja e dy zyrtarëve të PDK-së në Pejë, personi i arrestuar është dërguar në mbajtje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com